Dejte nám nezávazně vědět, že Vás tento produkt zaujal a vyčkejte kontaktu z naší strany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
×

Elektricky stavitelný stůl T7 Exclusive od firmy moll

Unikátní stůl T7 Exclusive Vás okouzlí svým designem a funkčností. Jako jediný stavitelný stůl z nabídky Moll je vhodný jak pro sedící díte tak i pro stojícího dospělého člověka. Výškové rozmezí je od 56 cm do 118 cm, které se dá případně ještě zvýšit přídavným adaptérem o 10 cm pro ty nejvyšší z nás, může být tedy vysoký až 128 cm.

Proč Exclusive?

Řada T7 Exclusive má, oproti „klasickému“ stolu T7, pracovní a spodní krycí desku vyrobenou z masivního dřeva. Teplé, útulné, uklidňující – přírodní dřevo vyzařuje klid, barvy a struktura vytváří velmi zvláštní estetiku. Na výběr je z ořechu nebo dubu.

Nejjednodušší nastavení výšky
Díky elektrickému pohonu je nastavení požadované výšky, dle aktuální činnosti, opravdu jednoduché a nenáročné. Výškové nastavení je ovládáno oběma pažemi a motorek je opatřen pojistkou, která při pocítění mírného odporu při manipulaci zajistí okamžité zastavení. Výška se dá také uzamknout v jedné poloze.

QI-Charger – bezdrátová nabíječka

Už žádný kabel! Každý stůl T7 je připraven na připojení bezdrátové nabíječky s názvem QI-Charger, která nabije Váš tablet či Smartphone bez jakéhokoliv hledání zásuvky. Stačí odložit telefon na místo označené elegantní samolepkou a Vaše zařízení se začne ihned nabíjet.  Nabíječka je umístěna ve spodní části nenaklopitelné odkládací plochy, takže není viditelná, nepřekáží na stole a telefon nemůže sjet z naklopené plochy dolů. Tuto praktickou vychytávku lze objednat rovnou při zakoupení stolu nebo později dokoupit jako příslušenství.

Obrázek odebrán.Životnost

Stůl T7 Exclusive je vyroben z vysoce kvalitních materiálů, tak aby vydržel neustálé každodenní používání. Při jeho výrobě je brán ohled na životní prostředí.

Ocenění

Tento model se může pyšnit uznávaným oceněním Red Dot za design. Mimo ceny Red Dot byl také nominován na German Design Award.

Moll – kvalita  made in Germany!

Stůl T7 Exclusive – 115 cm šíře nebo 150 cm.

 

Pro více informací kontaktujte nebo navštivte naši prodejnu.