Dejte nám nezávazně vědět, že Vás tento produkt zaujal a vyčkejte kontaktu z naší strany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
×

Elektricky stavitelný stůl T7 od firmy moll

Unikátní stůl T7 Vás okouzlí svým designem a funkčností. Jako jediný stavitelný stůl z nabídky Moll je vhodný jak pro sedící díte tak i pro stojícího dospělého člověka. Výškové rozmezí je od 56 cm do 118 cm, které se dá případně ještě zvýšit přídavným adaptérem o 10 cm pro ty nejvyšší z nás, může být tedy vysoký až 128 cm.

Nejjednodušší nastavení výšky
Díky elektrickému pohonu je nastavení požadované výšky, dle aktuální činnosti, opravdu jednoduché a nenáročné. Výškové nastavení je ovládáno oběma pažemi a motorek je opatřen pojistkou, která při pocítění mírného odporu při manipulaci zajistí okamžité zastavení. Výška se dá také uzamknout v jedné poloze.

Spokojenost po celý život

Moll T7 je navržen nadčasově a funkčně. Díky měnitelným barevným/dřevěným linkám se stůl přizpůsobí současnému věku uživatele, aktuálnímu barevnému trendu či změně barvy interiéru.

Životnost

Stůl T7 je vyroben z vysoce kvalitních materiálů, tak aby vydržel neustálé každodenní používání. Při jeho výrobě je brán ohled na životní prostředí.

Ocenění

Tento model se může pyšnit uznávaným oceněním Red Dot za design. Mimo ceny Red Dot byl také nominován na German Design Award.

Moll – kvalita  made in Germany!

 

Pro více informací kontaktujte nebo navštivte naši prodejnu.