Dejte nám nezávazně vědět, že Vás tento produkt zaujal a vyčkejte kontaktu z naší strany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
×

T5 – neustále v pohybu

Pouze aktivní pohyb a neustále měnící se poloha těla zajistí uvolnění svalů, správné prokrvení těla, lymfatického systému a předejde předčasné únavě. Nový stůl T5 je vhodný pro každou činnost člověka a rychle se přizpůsobuje jeho tělu pro práci jak v sedě tak i ve stoje. Pouhé zmáčknutí páčky stačí pro expresní změnu výšky v rozmezí 69 – 114 cm. Pro opravdové „dlouhány“ je možnost je také přikoupení 10 cm adaptéru, který zajistí maximální zdvih až po 124 cm.

Obrázek odebrán.     Obrázek odebrán.

Maximální odolnost

Stoly T5 se vyznačují svým super-odolným materiálem, který je imunní vůči škrábancům a vodě.

Proč naklopit pracovní plochu?

Naklopitelná pracovní plocha předchází hrbení zad, únavě očí a bolesti krční páteře. Pro příklad si představte práci s mobilním telefonem, který držíte v ruce – necháte ho v ruce ve vodorovné poloze a nakloníte se nad display, nebo si telefon naklopíte do Vámi pohodlného úhlu aby se Vám na display dobře dívalo a tělo necháte napřímené? 🙂 Stejně tak funguje systém naklopitelných pracovních desek u stolů Moll. V závislost na dané činnosti si naklopíte pracovní plochu dle své potřeby a to je například – 0° pro práci na PC, 5-10° pro psaní a kreslení, 20° pro čtení. Tyto úhly jsou schváleny předními německými ergonomy a mají velice uznávaný certifikát AGR.

Patentovaný systém umožňuje plynulé nastavení, které je snadné a bezpečné i pro Vaše děti. Desku lze zvedat a spouštět bezpečně – k zajištění desky slouží brzdy a samotný design stolu je navržený tak, aby zabránil přimáčknutí prstů.

Obrázek odebrán.     Obrázek odebrán.

QI-Charger – bezdrátová nabíječka

Už žádný kabel! Každý stůl T5 je možné vybavit bezdrátovou nabíječkou s názvem QI-Charger, která nabije Váš tablet či Smartphone bez jakéhokoliv hledání zásuvky. Stačí odložit telefon na místo označené elegantní samolepkou a Vaše zařízení se začne ihned nabíjet.  Nabíječka je umístěna ve spodní části nenaklopitelné odkládací plochy, takže není viditelná, nepřekáží na stole a telefon nemůže sjet z naklopené plochy dolů. Tuto praktickou vychytávku lze objednat rovnou při zakoupení stolu nebo později dokoupit jako příslušenství.

Obrázek odebrán.Obří zásuvka

Obří zásuvka se rozprostírá po celé šíři stolu a nabízí dostatek úložného prostoru. Zásuvka je opatřena pěnovou vložkou, která zabraňuje posunutí tužek, sešitů a dalších předmětů.

Obrázek odebrán.

Kabelový kanál

Zakroucené kabely a prodlužovačky ležící na podlaze jsou nevkusné a pletou se. T5 má v zadní části kabelový kanál, kam je možné schovat všechny přebytečné kabely, nabíječky a další příslušenství. Nepořádek poté zakryjete plastovým krytem, který má vyříznuté otvory pro vyvedení potřebných kabelů. A nepořádek je pryč!

Obrázek odebrán.

Magnetické pravítko jako zarážka

Často se jedná o detaily, které vynikají a dělají produkt vynikajícím. Kvalitní magnetické pravítko vyrobené z hliníku nabízí více než pomoc při tažení přímých linií. Jeho magnetová vložka zabraňuje sklouzávání předmětů ležících na stole, když je pracovní plocha stolu nastavena ve šikmém úhlu.

Obrázek odebrán.

Rozměry

Šířka 120 cm x Hloubka 72 cm x Výška 69-124 cm x Hmotnost 62 kg.

Moll – kvalita  made in Germany!

 

Pro více informací kontaktujte nebo navštivte naši prodejnu.