Dejte nám nezávazně vědět, že Vás tento produkt zaujal a vyčkejte kontaktu z naší strany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
×

Moll - Dětský rostoucí stůl Champion od firmy moll
Perfektní pro praváky i leváky

Toto dělá nový dětský rostoucí stůl moll „Šampionem“:

Dělená pracovní deska:
Jedna část pracovní desky může být nakloněna k malování, psaní či čtení – zatímco zbytek desky zůstává pevný a slouží jako praktická odkládací nebo pracovní část.

Champion má 3 různé varianty na výběr:

  • Champion front
  • Champion left up
  • Champion right up

Bez ohledu na zvolenou variantu, náklápění i pevné části pracovní desky jsou perfektně ergonomicky vyvážené. Naše doporučení: Left up pro praváky, Right up pro leváky, Front up pro každého.

Jednoduše naklonitelný:

Přitahováním levého knoflíku nastavujete pracovní desku do úhlu, zatímco přitahováním pravého knoflíku úhel snižujete. Pro děti bezpečné – důkazem toho jsou TÜV testy. To znamená, že se na pracovní ploše nenalézají žádné rušivé a nebezpečné mezery pokud není pracovní deska nakloněna.

Naklopitelná pracovní plocha šetří Vašemu dítěti páteř, zrak a zajistí sezení v uvolněné poloze bez ohledu na to, co právě dělají za činnost. Všechny tyto systémy byly vyvinuty ve spolupráci s německými ortopedy a očními specialisty.

Obrázek odebrán.Komfortní výšková nastavitelnost:
Komfortní uživatelsky přátelská nastavitelnost výšky stolu pomocí lankového mechanismu (JO-JA). Z hlediska dětské bezpečnosti možnost odebrání mechanismu. Nastavitelnost výšky stolu je plynulá v rozmezí 53-82 cm, což odpovídá výšce postavy člověka od 112 cm do 200 cm.

Barevnost je také individuálně volitelná:
Champion má ve výbavě box se 7 barevnými foliemi pro nohy a plastovými kryty pro JO-JO mechanismus. Stůl tedy roste s dítětem i s jeho vkusem a přizpůsobuje se aktuálním barvám interiéru dětského pokoje. Na vás zbývá rozhodnutí, zda nechat stůl celý bílý nebo ho pořídit s barevnými či masivními bočnicemi. (barevné/bílé bočnice lze později zakoupit extra a vyměnit do neutrálních barev)

QI-Charger – bezdrátová nabíječka

Už žádný kabel! Každý stůl Champion je připraven na připojení bezdrátové nabíječky s názvem QI-Charger, která nabije Váš tablet či Smartphone bez jakéhokoliv hledání zásuvky. Stačí odložit telefon na místo označené elegantní samolepkou a Vaše zařízení se začne ihned nabíjet.  Nabíječka je umístěna ve spodní části nenaklopitelné odkládací plochy, takže není viditelná, nepřekáží na stole a telefon nemůže sjet z naklopené plochy dolů. Tuto praktickou vychytávku lze objednat rovnou při zakoupení stolu nebo později dokoupit jako příslušenství.

Obrázek odebrán.U každého stolu Champion najdete:

  • stojánek na knihy – skládací
  • magnetickou zarážku – pravítko
  • kabelový kanál
  • sada měnitelných barevných doplňků

Rozměr: 120×72 cm

Moll – kvalita  made in Germany!

 

Pro více informací kontaktujte nebo navštivte naši prodejnu.