RIMEX Olomouc

RIMEX Olomouc

Společnost Rimex byla založena původně s názvem RIMEX Olomouc spol. s.r.o. v roce 1993, kdy se stal jejím nosným programem velkoobchod s kancelářským nábytkem a židlemi. Postupně se začala zabývat ve větší míře přímým zařizováním kancelářských interiérů.

Mezi spokojené zákazníky patřily v té době mimo jiných i ČD – podnikové ředitelství Olomouc, Kooperativa Brno, SME Přerov, Magistrát města Olomouc, HC Vítkovice, BMW Olomouc, Hotel Best Olomouc a další.

Po získání zastoupení pro prodej kožených sedacích souprav pro ČR od firmy DSM ze Slovenska v roce 1999 společnost rozšířila sortiment i o bytový nábytek, byly otevřeny vzorkové prodejny v M-Paláci v Brně a později i v Olomouci. V roce 2001 bylo otevřeno specializované STUDIO LOŽNIC A MATRACÍ, kde byl představen ložnicový nábytkový program včetně roštů, matrací, peřin a povlečení.

Důležitým krokem pro společnost RIMEX se v dubnu v roce 2003 v Miláně stalo uzavření smlouvy s významným italským výrobcem kožených sedacích souprav MAX DIVANI – luxusní sedací soupravy této značky se dnes prodávají v showroomech po cele ČR.

Dnes RIMEX nabízí ucelený sortiment bytového i kancelářského nábytku, profesionální služby a nezbytný klientský servis.
V březnu v roce 2009 byla otevřena první značková prodejna luxusních kožených sedacích souprav Max Divani v České republice v Praze 9 – v design centru Sykora Home.

V roce 2010 se společnost Rimex přestěhovala do vlastních prostor na adresu Horní Lán 12A v Olomouci kde vzniklo na ploše 480 m2 interiérové studio důstojně reprezentující tradici společnosti a design produktů našich dodavatelů.