Blog   Materiály   Dřevěný nábytek   Návštěva showroomu MIOTTO design a testování novinek

Návštěva showroomu MIOTTO design a testování novinek

HARVEY NORMAN – MIOTTO design

 

Náš pracovní tým navštívil před pár dny dlouholetého australského dodavatele Harvey Norman v jeho největším showroomu MIOTTO DESIGN v Evropě, který se nachází v Ljubljani ve Slovinsku.

Koncept MIOTTA je zaměřený na poskytnutí kompletního vybavení interiéru s vysoce kvalitními detaily a vyváženým designem ve znamení světových špičkových designových produktů, a to vše za příznivou cenu. Ztělesňuje trendy a styly z celého světa moderního designu.

Měli jsme možnost vyzkoušet všechny produkty, které MIOTTO design nabízí včetně všech novinek a jsme nyní připraveni podělit se s Vámi o naše zkušenosti.

Hlavním důvodem naši cesty bylo otestování a prohlédnutí nejnovější kolekce kontinentálních postelí a matrací ROYAL SLEEPER. Každou postel i matraci jsme řádně vyzkoušeli a zjistili na vlastní kůži komfort každé z nich. Naše pocity jsou fantastické a jsme přesvědčeni že produkty ROYAL SLEEPER jsou opravdu ve špičkovém designu a kvalitě s maximálním komfortem a dostupnou cenou.

Výsledek obrázku pro miotto royalsleeper   Výsledek obrázku pro miotto royalsleeper

 

„WHAT THEY DO“

V Miottu důstojně pracují na kombinaci kvality a krásy. Působivé a kvalitní materiály charakterizují každý kus nábytku.

Jejich kolekce nábytku pro bydlení je mnohem víc než jen obyčejné úložné prostory. Designové skříně, bufety, stoly a jedinečné stěnové jednotky v moderních materiálech se navzájem vkusně doplňují.

Stoly a židle se zřetelně moderním vzhledem a designem, které jsou navrženy a jemně vyrobeny tak, aby vyhovovaly a vytvářely výjimečné osobní prostředí domova. Koneckonců, stolování je mnohem víc než jen samotná konzumace jídla: Příjemné prostředí nám pomůže k tomu, abychom si udělali čas a sdíleli svůj čas trávený u jídla s ostatními.

Elegantní, komfortní ložnicový nábytek spojuje moderní design s tradiční kvalitou a příjemnými materiály které vytvoří v ložnici pocit tepla a pohody. Krása a pohodlí v dokonalém měřítku, pocit kvalitních materiálů na dotek.

Klíčem k dokončení jakéhokoli prostoru jsou „malé“ věci, které dělají prostor osobním. Vyberte si z řady sofistikovaných ručně vyráběných produktů. Vytvořte si vlastní stylové kombinace, kombinujte bohaté koberce a měkké polštáře, vkusné malby a inspirující grafiku. Správná váza, tác nebo dekorativní materiál přinese nový vzhled vkusnému stolu, komodě nebo obývakové stěně.

Pro Vaši inspiraci přikládáme krátkou fotodokumentaci z naší návštěvy a budeme se těšit pokud si najdete čas a přijedete se podívat a osahat si produkty MIOTTO DESIGN které již instalujeme v našich prodejnách.