Blog   Nezařazené   Návštěva showroomu MIOTTO Design a testování novinek 2019

Návštěva showroomu MIOTTO Design a testování novinek 2019

V říjnu jsme po dvou letech opět navštívili showroom ve Slovinské Ljubljani našeho dodavatele Miotto Design.

Viděli jsme a vyzkoušeli nejnovější novinky a zjistili pro Vás veškeré informace.

Mezi novinky patří TV komoda „Ostuni“, která je v nabídce ve dvou barevných variantách … více zde.
Na obrázku křesílko „Pozzano“. K dostání v slonovinové nebo růžové barvě… více zde.
Novinkou je také stolní lampička „Osolia“ s kovovou základnou a jantarově zbarveným sklem. Doplnit interiér můžete i stejnou ale vysokou stojací lampou… více zde. 

 

Křesílko „SEPINO“

 

 

 

Mezi super novinky patří i křesílko „Sepino“.

„Okřídlené“ křesílko pro volný čas čalouněné v látce s kovovou podnoží. Kombinace ikonického tvaru a klasické tkaniny se vzorem pepita a s černým lemováním z něj dělá jedinečnou směsici moderního a klasického designu.

K dispozici pouze v tomto provedení.

Měli jsme možnost křesílko vyzkoušet a velice doporučujeme. Příjemné a pohodlné sezení.

 

 

Křesílko „POETI“

 

 

Novinkou je také nový odstín látky – nová šedá barva pro velmi oblíbené křesílko „Poeti“.

Ušák oblíbený svým designem skořápky z 60. let. Vysoká záda zvyšují stupeň pohodlí. Chromová základna umožňuje otočení o 360 stupňů. Pohupové křesílko s možností aretace. Nyní v šesti různých odstínech (šedá, taupe, šedo-modrá, zelená, žlutá, červená).

 

 

Jídelní židle „PAVIA“ a jídelní stůl „AVOLA“

 

Židle „Pavia“ je již delší dobu v nabídce ale jako celočalouněná v umělé kůži vč. nohou… Nyní je nově židle „Pavia“ čalouněná i v látce ale bez nohou – nohy má obnažené. Látka je chráněná teflonem, takže jednoduchá na údržbu. Tekutina po látce steče a nevsákne se. Odstín látky lze vybírat ze čtyř variant: žlutá, taupe, šedo-modrá nebo šedá.

Na obrázku můžete vidět další novinku a to jídelní stůl „Avola“. Stůl je rozkládací o rozměru 110 – 150 x 110 x v. 76 cm v provedení skleněné desky potažené keramikou. Rozkládací deska je MDF v odstínu RAL 7022 (šedá). Podnož je kovová také v šedém odstínu a spodní deska podnože v černém odstínu.

 

Jídelní židle „SALGARI“

 

  

U jídelních židlí „Salgari“ je téměř stejná novinka jako u židlí „Pavia“. Dříve byli židličky celočalouněné v umělé kůži ale nyní jsou nově čalouněné i v látce z vnitřní části, tedy sedák a vnitřní opěrka zad, a zezadu je čalouněná umělou kůží. Nožky čalouněné nemá. Velmi pohodlná a designová židle. K dostání je v lososové, mátové, šedé nebo červené barvě.

 

Jídelní židle „BRESSIO“

 

    

Moderní jídelní židle „Bressio“ je čalouněná látkou chráněnou teflonem s obnaženými nohami. Díky teflonové ochraně je tkanina voděodolná a nedovoluje, aby voda prosakovala. K dispozici ve třech barevných variantách a to ve dvou odstínech šedé a nebo hnědé.

 

Postel „MONZA“

 

Mezi další super novinky patří i tato postel „Monza“. Svým designovým a elegantním čelem se stane středobodem Vaší ložnice. Čalouněná pouze v šedé látce a tenké kovové nohy působí velmi odlehčeně. K dispozici ve dvou rozměrech 220 x 230 x v. 107 cm (ložná plocha 180 x 200 cm) nebo 220 x 210 x v. 107 cm (ložná plocha 160 x 200 cm).

 

Křeslo „FILLIANO“

 

   

Moderní a pohodlné volnočasové křesílko „Filliano“ celočalouněné vysoce kvalitní kůží v anilinové úpravě, která udržuje přírodní povrch kůže. Matné kovové nohy. Elegantní design. K dispozici pouze v jednom provedení.

 

Křeslo „CARRUBO“

 

    

 

Měkké a útulné rekreační křeslo „Carrubo“ s otočnou kovovou základnou, která je vyztužená dřevem. Sedák je čalouněný z textilie a čalouněná skořepina je ze žluté textilie. Design je hravý a zábavný. Velmi pohodlné křeslo vhodné pro odpočinek – osobně jsme vyzkoušeli. K dispozici pouze v jednom provedení.

 

Mimo jiné Miotto Design má v nabídce také doplňky jako lampy nebo obrazy a letos měli také pár novinek.

 

                                    Arbia                                                                        Nizza                                                                     Oria                                                                           Siena                                                                        Tarsia

 

Všechny obrazy jsou namalovány technikou olejomalby.

 

Lampy „OSOLIA“

 

Krásné designové lampy s černou kovovou základnou a jantarově zbarveným sklem.

 

U oblíbených postelí Royal Sleeper se může již brzy těšit na další novinky. Sledujte náš web, instagram i facebook aby Vám nic neuniklo.

 

 

Díky fotkám pořízených v showroomu v Ljubljani se můžete podívat s námi…

 

  

 

 

Mnohem více produktů od výrobce Miotto Design naleznete zde nebo se můžete přímo podívat na jejich webové stránky.

 

Pro více informací kontaktujte nebo navštivte naše prodejny.