Blog   Nezařazené   Italské sedací soupravy Max Divani, Franco Ferri a Nicoline

Italské sedací soupravy Max Divani, Franco Ferri a Nicoline

Max Divani a Franco Ferri

 

Max Divani je tradiční italská firma, která vyrábí prvotřídní kožené sedací soupravy již s 60-ti letou zkušeností. Flexibilita, odvaha a zázemí jim umožňuje pohybovat se mezi tradicí a inovací. A protože se italové snad už rodí se smyslem pro design v krvi, vznikají v této oblasti opravdu jedinečné produkty.

 

          

Slovo „designový“ u mnohých z Vás určitě vyvolá představu chladného, jednoduchého a nepohodlného produktu. U sedacích souprav MAX DIVANI toto neplatí! Spojení designu s komfortem je vidět na první pohled a sedací souprava od Max Divani může rozzářit nejen Váš obývací prostor.

Sedací soupravy jsou vyrobené z pevné konstrukce masivního dřeva (buk), kombinované často s pružinovým podkladem pod sedákem. Výplně tvoří pěna z několika vrstev různých tvrdostí. Potahem je kvalitní hovězí kůže rozdělena do jednotlivých kategorií dle tloušťky, zátěžových testů na oder a pružnost. Výrobce nabízí kůže od pevné jemně zalakované přes broušenou (kůže je jemně zalakovaná a přebroušená do původního povrchu) až po přírodní kůži o tloušťce 8 mm. I když se v MAX DIVANI specializují na kůži, není problém nabídnout každou sedací soupravu i v širokém sortimentu kvalitních látek.

Firma Franco Ferri ještě do roku 2018 byla součástí Max Divani a tvořila samostatnou kolekci sedacích souprav. Asi v půlce roku 2018 se Max Divani a Franco Ferri rozdělili a v současnosti tvoří dvě nezávislé firmy. Protože Franco Ferri byla součástí Max Divani, pokračuje dál v tradici a vyrábí stejně kvalitní a designové sedací soupravy.

    

Nicoline

 

V každém případě je důležité pohodlí. Tímto heslem se řídí výrobci v Nicoline.  Příliš často se odkládá pohodlí stranou a obětuje se ve prospěch snížení nákladů. Proto je udržení nízké a přijatelné ceny výzvou. Nikdy však nebudou kompromitovat kvalitu materiálů, výrobní časy, péči, která jde do šití a polstrování  pohovek a testování všech výrobků předtím, než budou dodány zákazníkům. Proto cena výrobků Nicoline obsahuje to nejlepší.
Dnes, s téměř třicetiletou zkušeností, je Nicoline váženou značkou sedacích souprav. Je to jistě synonymum kvality a péče o detaily. Stále se věnují výzkumu nových a avantgardních materiálů. Nicoline je silná vznikající průmyslová firma, která má tendenci dosáhnout u výrobku nejvyšší kvality a designu, vyrobeného zcela v Itálii.

    

Pokud zrovna přemýšlíte jakou sedací soupravu, od jakého výrobce atd. S italskými sedačkami nepochybíte -> komfort a design nejvyšší kvality.